Всесвітній день дитини

20 листопада відзначають всесвітній день дитини.

Це свято введено в дію з 1954 року за рекомендацією Генеральної Асамблеї ООН, як день світового братерства і взаєморозуміння з дітьми.

20 листопада 1959 року XIV сесією Генеральної Асамблеї ООН була ухвалена Декларація прав дитини, а 20 листопада 1989 року, на 44-ій сесії ГА ООН – Конвенція про права дитини, яка є засадничим міжнародним документом із захисту прав дітей.

Бібліотека ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» долучилась до відзначення цього дня тематичною виставкою, на якій представлені книги, присвячені переважно правам дитини, а також книги для дітей.

Виставка має ознайомчий характер для широких мас. Якщо представлені книги зацікавлять, то з ними можна познайомитись у читальному залі бібліотеки університету.