До 100-річчя університету: економіка і бізнес ‒ українські реалії

5 жовтня в бібліотеці університету відбулось урочисте відкриття виставки досягнень навчально-наукового інституту економіки та бізнесу під назвою „До 100-річчя університету: економіка і бізнес ‒ українські реалії”.

Це друга виставка із цілої серії до 100-річчя з дня заснування нашої альма-матер.

Ця виставка була не менш цікавою, ніж попередня. Родзинкою виставки був розподіл історичних веж цього інституту: життя в Луганську та життя в евакуації.

На особливу увагу також заслуговує журнал „Науковий вісник Донбасу”, що випускається на базі цього інституту.

На виставці достойно представлені доробки співробітників НН ІЕБ: монографії, навчально-методичні посібники, збірники конференцій; фото зі студентського життя, результати наукової діяльності тощо. Виставка вкрай цікава та різноманітна, буде функціонувати в бібліотеці протягом тижня.

Запрошуємо відвідати!