Ми в історії

Цей навчальний рік і наступний календарний є знаменним для нашого університету. 1 березня 2021 року альма-матер святкує своє 100-річчя з дня заснування.

З нагоди цієї дати в бібліотеці університету розпочато серію виставок, на яких буде представлено доробки інститутів, факультетів, відокремлених підрозділів у науковій, навчально-методичній, соціально-гуманітарній роботах.

Першим свої досягнення представляв навчально-науковий інститут історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук.

Виставка надзвичайно цікава, бо на ній представлено фото минулих років, результати розкопок, кубок з Ліги сміху, та, безумовно, наукові досягнення викладачів інституту.

Не менш унікальним, ніж виставка, було її відкриття: професор Олександр Набока в образі Геродота розповів про експонати, їх історію, походження тощо.

Виставка буде представлена у читальному залі протягом тижня. Запрошуємо відвідати!