Зарубіжна колективна монографія

31.08.2020

Категорії: Новини

Бібліотечний фонд ЛНУ імені Тараса Шевченка поповнився зарубіжною колективною монографією «Vector of modern pedagogical and psychological science in Ukraine and EU countries» (Польща, 2020).

У її написанні взяли участь доценти кафедри педагогіки Оксана Алексєєва та Інна Курліщук, які мали можливість презентувати свої наукові доробки з питань модернізації навчального процесу в умовах Нової української школи.

Монографія, як результат плідної співпраці фахівців у галузі психолого-педагогічних наук України та країн Євросоюзу, вийшла друком за ініціативи Куявського університету у Влоцлавеку та за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Роботу присвячено розв’язанню низки актуальних педагогічних проблем методологічного, практичного та прикладного характеру, пов’язаних зі створенням в загальноосвітніх закладах та закладах вищої освіти розвивального середовища, сприятливого для навчання, розвитку та соціалізації особистості, професійного становлення в сучасних умовах відповідно до природних задатків та інтересів учнів, здобувачів вищої освіти, з одного боку, та соціальними запитами й суспільними викликами, з іншого. Буде цікава для фахівців у галузі педагогіки та психології, а також суміжних з ними дисциплін. З електронною версією монографії можна ознайомитися на сайті Куявського університету (м. Влоцлавек, Польща).