Онлайн-тренінг з медіаграмотності

18.06.2020

Категорії: Новини

18 червня 2020 на базі Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки було проведено онлайн-тренінг з медіаграмотності „Журналістські стандарти: як не потрапити у пастку хибних думок”, у якому взяли участь бібліотекарі області.

Семінар було проведено директоркою ЛОУНБ С. Моісєєвою.

Під час тренінгу були розкриті такі аспекти: від чого залежить подання інформації у ЗМІ; стандарти інформаційної журналістики (баланс думок, точність, достовірність, відокремлення фактів від думок, повнота подачі інформації, оперативність, неформальні ознаки); ознаки замовленої інформації.

Крім іншої цікавої та значущої інформації, цінним було надання переліку корисних посилань, де з проблематикою тренінгу можна познайомитись більш докладно.

Інформацію, отриману під час тренінгу, бібліотекарі університету зможуть використовувати у роботі з різними видами контенту та інформації, представити цю інформацію користувачам тощо.

Такі тренінги є дуже корисними і цікавими. Щиро вдячні нашим колегам з ЛОУНБ за запрошення, бажаємо їм наснаги та успіхів і сподіваємось на майбутні зустрічі!