Червневі надходження до бібліотеки

До фонду бібліотеки  надійшли видання від викладачів нашого університету.

Літо. Червень. Карантин. Бібліотека. Фонд поповнюється. До нього надійшли видання від викладачів нашого університету: монографія Світлани Вовк „Громадянські війни: ґенеза, сутність, наслідки”, „Методична скарбничка сучасного педагога” ‒ доробок кафедри дошкільної та початкової освіти, „Профілактика поведінкових девіацій обдарованих дітей у закладах загальної середньої освіти: монографія”, „Комплексна програма профілактики поведінкових девіацій обдарованих учнів у закладах загальної середньої освіти”, „Соціально-педагогічна профілактика різних форм поведінкових девіацій обдарованих учнів” ‒ роботи Вікторії Степаненко та ін.

Крім того, тепер у бібліотеці наявні посібники „Психологічна травма: як допомогти дитині”, „Психосоціальна підтримка у кризовій ситуації” від Unisef  та інші цікаві видання.

З виданнями можна познайомитись у читальному залі бібліотеки університету! Не забувайте про дотримання карантинних норм ‒ маска обов’язкова!