Бібліотека університету в Lib4you

Lib4you ‒ путівник бібліотеками України.

Це онлайн-сервіс «Бібліотека для тебе ‒ Library for you». Він створений для того, аби орієнтувати щодо місцезнаходження бібліотеки та надавати інформацію про бібліотечні послуги.
За допомогою спеціальних фільтрів сервіс дозволяє кожному мешканцю України та її гостю обрати бібліотеку відповідно до його потреб, а саме:
‒ обрати бібліотеку в конкретному населеному пункті;
‒ обрати тип та вид бібліотеки, наприклад «дитяча», «університетська бібліотека» або «технічна»;
‒ обрати бібліотеку за площею та кількістю місць для організації заходу;
‒ обрати бібліотеку у певному населеному пункті із доступом WI-FI та комп’ютерами;
‒ обрати інклюзивну бібліотеку.
Проєкт створено у 2019 р. ВГО Українська бібліотечна асоціація.
Вихідними ми отримали повідомлення про те, що, нарешті, відомості про нашу бібліотеку розміщено на сервісі за посиланням: https://lib4you.org.ua/libraries/biblioteka-dz-luganskyj-naczionalnyj-universytet-imeni-tarasa-shevchenka/.

У розділі «Загальна інформація» представлено опис бібліотеки, адресу/локацію, контактні дані, години роботи; у розділі «Галерея» можна переглянути фото нашої бібліотеки.
Отже, користуйтесь бібліотеками України, обирайте за потребами та бажаннями, і не забувайте про нашу бібліотеку!