Експертна група у бібліотеці

12 березня 2020 року бібліотеку університету відвідала експертна група для проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю «281 Публічне управління та адміністрування».

Експертну групу представляли:

– Валерій Тертичка (Національний університет «Києво-Могилянська академія») – керівник експертної групи;

– Олена Слюсаренко (Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України);

– Ірина Гончаренко (Миколаївський національний аграрний університет);

– Олексій Деміхов (Сумський державний університет).

Гостям було проведено екскурсію бібліотекою та представлено систему її роботи, докладно розкрито питання наповнення фонду за спеціальністю «281 Публічне управління та адміністрування», механізми доступу до мережі інтернет, баз даних, університетського репозитарію, електронної бібліотеки тощо. Також представники експертної групи ознайомились з тематичною виставкою, на якій було представлено літературу за спеціальністю та з виставкою «Жінки в історії, політиці науці…», що також репрезентована в читальному залі бібліотеки університету.

Щиро дякуємо експертам за надані поради щодо поліпшення якості роботи бібліотеки!