Нові надходження від АПН України

Напередодні дня народження наш університет отримав ще один подарунок від АПН України: до бібліотеки надійшли наукові видання педагогічного спрямування.

Колекція періодичних видань університету поповнилась журналами „Педагогіка і психологія”, „Вища школа”, „Вісник Національної академії наук України”, „Наука та інновації”, „Наука і суспільство” та ін.

На особливу увагу заслуговують книги, присвячені інтеграції України, зокрема в глобальний соціально-економічний простір, монографії з проблем сучасної освіти України та ін.

Перлиною виставки є книга присвячена 100-річчю з дня народження академіка НАН України Бориса Євгеновича Патона.

Отримані видання стануть у нагоді студентам і викладачам, як під час навчального процесу, так і у процесі наукової роботи.

Уже традиційно, першими відвідувачами вставки стали ректор університету ‒ Сергій Савченко, директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології ‒ Олена Караман, голова первинної профспілкової організації університету ‒ Володимир Мороз.

Ми щиро вдячні нашим колегам і друзям з АПН України, а зокрема академіку-секретарю Відділення загальної педагогіки та філософії освіти, академіку Світлані Сисоєвій, за такий чудовий подарунок!

Виставка діятиме протягом тижня в читальному залі бібліотеки університету.

Запрошуємо всіх відвідати виставку!