Подарунок від посла Туркменістану

Голова вченої ради ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” Віталій Семенович Курило передав до фонду бібліотеки нашого університету подарунок від посла Туркменістану в Україні Нурберді Аманмирадова.


Це книга „Туркменістан ‒ серце великого шовкового шляху” Ґурбанґули Бердимухамедова ‒ президента Туркменістану. Книга видана українською мовою в Києві.

„Опис багатьох історичних подій, які відтворені у писемних джерелах, культурних цінностях і в пам’яті народу, отримує своє продовження в духовному світі майбутніх поколінь. У цій книзі вельмишановного Президенту Туркменістану зібрані перекази, які прославляють нашу велику історію. Легенди і події, в яких оживає історія Великого Шовкового шляху, дають можливість оцінити минуле з точки зору сучасності. У книзі йдеться про ранні зразки тих сучасних проектів, котрі реалізуються зараз у нашій улюбленій Вітчизні та впливають на гармонійний розвиток світової логістичної системи. У цій книзі лідера нації провадиться цікава бесіда про джерела нашої державної політики, яка спирається на принципи дружби і миролюбності” сказано в рецензії до книги.

Книга оздоблена чудовими фотографіями пам’яток архітектури, ілюстраціями до легенд тощо.

З книгою можна познайомитись у читальному залі бібліотеки університету.