Нові надходження від ЛОУНБ

18 лютого 2020 р. до нас в гості завітали колеги з Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки.


У межах проєкту „Відкрий бібліотеку” вони презентували сучасну художню українську літературу. Але гості не прийшли з пустими руками, вони принесли нам подарунки ‒ нові книги.
Ці книги є вкрай цікавими. Особливе враження справляють „Історія європейської цивілізації в 2 томах”, енциклопедичне видання „Ці дивовижні Українці” та книги Сергія Плохія „Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи”, „Загублене царство. Історія «Русского мира» з 1470 року до сьогодні.
Книги просто унікальні! В „Історії європейської цивілізації в 2 томах” дослідники розкривають цікаві відомості про європейські замки, торговців, поетів, собори, лицарів, міста і, навіть, піратів. Відзначимо, що ці книги за редакцією Умберто Еко, що ще більше підвищує цікавість до них та їхню цінність.
Енциклопедичне видання „Ці дивовижні Українці” у цікавій нетрадиційній формі розповідає про досягнення, винаходи й історію українців.
Книги Сергія Плохія ‒ документальний опис Чорнобильської катастрофи та історії так званого „русского мира”. Матеріал представлений у цікавій і доступній формі.

Це не всі книги, які ми отримали в подарунок від наших друзів і колег. Запрошуємо всіх відвідати виставку і познайомитись з новими надходженнями!