Володимир Горбулін «Мій шлях у задзеркалля»

До нашої бібліотеки надійшов примірник англомовної версії публіцистичної книги українського академіка Володимира Горбуліна «Мій шлях у задзеркалля», яка була видана за підтримки українського інституту майбутнього.


В інформаційному листі повідомляється, що «написати цю книгу Володимира Горбуліна спонукала непроста ситуація, в яку потрапила Україна. Книга містить міркування автора про майбутні перспективи для України й рецепти подолання викликів, що вже постали. Володимир Горбулін чесно попереджає про всі небезпеки для держави, дає рекомендації з подолання смуги перешкод і виходу України на новий виток розвитку.

Оскільки Український інститут майбутнього, як незалежний аналітичний центр, ґрунтовно займається моделюванням можливих сценаріїв розвитку подій в Україні, нам вкрай важливо аби усі, хто цікавить політичною проблематикою та ті, кому не байдужа доля нашої країни, прочитали настанови «сірого кардинала» української політики.

«Мій шлях у задзеркалля» охоплює період в історії України від епохи правління Кучми до наших днів. Автор майстерно описує особливості кожного президента України та дає професійну оцінку подіям останніх десятиліть в Україні. Відтак аналіз кримської кризи 1994 року дає розуміння причин, через які півострів було анексовано у 2014-му».

Усім, хто зацікавлений змістом книги, запрошуємо до бібліотеки!