Підвищення кваліфікації працівниками бібліотеки

Працівники університетської бібліотеки пройшли курси підвищення кваліфікації на платформі „BУM он-лайн”.

Курс називався „Бібліотека ‒ відкритий публічний простір” і складався з 5-ти основних тем:

Бібліотека як система: сучасне призначення бібліотек, основні складові – приміщення, ІТ, традиційні та нові послуги; хто такий сервісний бібліотекар, навчання для бібліотекарів.

Бібліотека як простір: маленькі ідеї для великих змін, еко-бібліотека, стандарти та новий дизайн, приклади успішних дизайнерських рішень.

Бібліотека ‒ доступ до інформації та знань: друковані та електронні видання; джерела для отримання якісних новин, освіти та розвитку, офіційної інформації; підтримка академічної доброчесності та інтелектуальне дозвілля.

Бібліотека ‒ місце зустрічей: традиції та новації, що таке „третє місце” та як створити у ньому комфорт і затишок, як провести подію в бібліотеці, як залучити друзів та волонтерів.

Бібліотека ‒ адвокація та комунікація: як комунікувати про себе світу (ключові повідомлення, ЗМІ та цифрові комунікації), що таке адвокаційна кампанія та як її проводити.

Викладачами були знані в Україні бібліотекарки:

Оксана Бруй, кандидатка наук із соціальних комунікацій, президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація, директорка Бібліотеки НТУУ „КПІ імені Ігоря Сікорського”;

Ірина Шевченко, кандидатка педагогічних наук, доцентка, віце-президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація, директорка Центру неперервної культурно-мистецької освіти НАКККіМ, Заслужена працівниця культури України;

Ярослава Сошинська, кандидатка історичних наук, виконавча директорка ВГО Українська бібліотечна асоціація, доцентка НТУУ „КПІ імені Ігоря Сікорського;

Оксана Бояринова, PR-менеджерка ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Онлайн-курс розроблений ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (Інформація з сайту BУM он-лайн).

Курс був надзвичайно цікавим та корисним. Авторам бажаємо успіхів та нових курсів. Співробітників бібліотеки ‒ вітаємо з досягненнями та бажаємо нових звершень!