Святкування Всеукраїнського дня бібліотек

30 вересня в Україні святкують Всеукраїнський день бібліотек.

Усі бібліотеки країни проводять різні святкові заходи.

У бібліотеці нашого університету також відбулись урочистості. До нас завітали студенти та викладачі. Цей день – це не тільки свято вшанування цього закладу та його співробітників, а й можливість подякувати друзям та однодумцям.

Головною подією стало нагородження переможців конкурсу креативної фотографії «Книжкові люди», присвяченого цьому дню.

Переможцями стали:

– студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнесу – гран-прі;

– студенти 2 курсу спеціальності «Дизайн» навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму – І місце;

– студенти 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» навчально-наукового інституту педагогіки і психології – ІІ місце;

– студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнесу – ІІІ місце.

Приз глядацьких симпатій отримали:

– студенти 3 курсу спеціальності «Географія» факультету природничих наук;

– студенти 1 курсу спеціальності «Екологія» факультету природничих наук.

Грамотами за участь були відзначені студенти навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій; Беспала Анастасія студентка ПО-2 (9), Стефанова Юлія студентка ДО-3 (9), Сомова Вероніка, Ковтун Катерина та Зінченко Альона студентки ДО-2 (9), Дебела Анжеліка студентка ПО-1, Бузова Дар’я студентка ДО-1 (9), Пруцьких Сніжана студентка ПО-4(9) Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу; Грицина Катерина студентка ДВ-3 (9), Кобилянський Олександр студент ФВ-1 (9) Коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Нагороди вручав проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Меняйленко, який привітав конкурсантів та працівників бібліотеки з цим урочистим днем, розповів історію виникнення бібліотек та їх сучасні прагнення.

Грамотою за співпрацю та активну участь у роботі бібліотеки була також нагороджена Анна Коваленко, яка вже більше 5 років здійснює фотозйомку бібліотечного життя. Щиро дякуємо їй за це!

Ми пишаємося нашими студентами! Їх ідеї цікаві та креативні. Нам було дуже цікаво знайомитись з ними та обирати найкращих серед кращих!

Призи для цього свята, вже традиційно, були придбані за кошти профсоюза університету.

Після вручення нагород присутні мали змогу взяти участь у вікторинах. Переможці отримали подарунки, а всі гості, організатори та учасники – гарний настрій!

Вітаємо всіх із Всеукраїнським днем бібліотек! Бажаємо успіхів, наснаги, миру та добра! Приходьте до нас! Завжди раді всіх бачити!