Доступ до eLibraryUSA!

Шановні викладачі, студенти, магістранти, аспіранти! Нагадуємо вам, що в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відкрито доступ до eLibraryUSA – електронної бібліотеки, що включає 9 баз різної тематики з повними текстами статей із газет і журналів, а також з документальними фільмами. Всі матеріали доступні для вільного скачування в форматі pdf.

Бібліотека eLibrary дає унікальну можливість ознайомитися з електронною версією американських наукових і науково-популярних журналів. Бази, що включено до бібліотеки: PressReader, Flipster, Academic OneFile, JSTOR, ProQuest Dissertations & Theses Global, Research In Context, Digital Literacy, Opposing Viewpoints In Context, American History In Video.

Доступ для вільного користування можливий у середу та п’ятницю з 15.00 до 19.00 в навчальний аудиторії 306. За додатковою інформацією звертайтеся до співробітників бібліотеки університету.