Квест-подорож 1 вересня

От і промайнуло літо. Для когось ‒ це сумна новина, але не для нас!

Нарешті розпочався навчальний рік і наша бібліотека знову наповниться приємним гомоном студентів.

Традиційно, бібліотека працювала і влітку: приймала відвідувачів, отримувала нові книги, працівники проводили роботу з книжковим фондом тощо. Але по-справжньому спекотно у нас з вересня до травня. Так і вересень цього навчального року розпочався з квесту-подорожі для першокурсників, які у цікавій формі познайомились із структурними підрозділами, відділами та центрами викладацько-студентської діяльності, одним з яких є і наша бібліотека.

Під час відвідування бібліотеки її працівники розповіли про зручний час роботи, про наявність вільного доступу до мережі інтернет та Wi-Fi та куточок психічного розвантаження та багато іншої інформації.

Дуже приємно бачити нові обличчя наших студентів. Сподіваємось, навчання принесе їм величезне задоволення й користь і стане в нагоді протягом життя.

А ми, у свою чергу, не припиняємо роботу і з першим курсом зокрема. Протягом вересня на них чекає екскурсія «Бібліотека відкриває свої таємниці».

З нетерпінням чекаємо цієї події!