Стажування наших бібліотекарів у Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завершився черговий компонент проекту «Підтримка бібліотек переміщених університетів», організований Благодійним фондом «Бібліотечна країна» – професійні стажування для бібліотекарів переміщених університетів, у якому суттєву увагу приділили вивченню бібліотекарями переміщених ЗВО досвіду успішних університетських бібліотек Києва та Харкова.

Наші працівники бібліотекарі пройшли інтенсивний навчальний курс в Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського з 10 до 12 червня. Програма була надзвичайно насиченою: 3 дні – 15 тем – 22 години.

Бібліотечна команда КПІ успішно втілює нові знання, досвід та бібліотечні лайфхаки щодо організації системи інформаційної підтримки наукових досліджень на базі бібліотеки, принципів роботи електронного архіву, консультування дослідників для підвищення їхньої публікаційної активності, формування академічної доброчесності, стандартів сервісності надання послуг, автоматизації процесів комплектування та переобліку, створення е-каталогу, організації культурно-освітньої роботи, співпраці з громадськими, студентськими та освітніми організаціями, управління проектами (написання заявок для подачі на гранти, підготовка кошторисів, формування команди, співпраця з партнерами) тощо. І радо поділилася цими здобутками з колегами-бібліотекарями. Не зважаючи на цінність отриманої інформації, найціннішими для нас виявилися отримані почуття та враження. За короткий проміжок часу було надано максимум практичних порад.

Щиро дякуємо організаторам за продуктивне навчання, за їх нелегку працю та ентузіазм! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!