Участь у семінарі та стратегічній сесій для бібліотекарів переміщених університетів Сходу та Криму

16.04.2019

Категорії: Новини

8-10 квітня 2019 року в рамках проекту «Підтримка бібліотек переміщених університетів Сходу та Криму» в Києві відбулись семінар та стратегічна сесія для бібліотекарів переміщених університетів Сходу та Криму, участь у яких взяли й працівники нашої бібліотеки.

Організаторами заходу виступили: Благодійний фонд «Бібліотечна країна», Громадська організація «Асоціація «Інформатіо-Консорціум».

Протягом трьох днів були проведені: семінар для бібліотекарів переміщених університетів, яка відбувалася в Американській бібліотеці, Науковій бібліотеці Національного університету України «Києво-Могилянська академія»; стратегічну сесію у науковій бібліотеці імені М. О. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка, екскурсія Науково-технічною бібліотекою імені Г. І. Денисенка НТУУ КПІ.

Крім того, протягом цих днів серед колег було побудовано живий та інтерактивний діалог, ми ділилися практикою стратегічного управління, особливостями підтримки навчального та наукового процесів університету, обговорили різні аспекти бібліотечної роботи. Дискусія трансформувалася в обговорення актуальних питань розвитку бібліотек, їхнього фізичного простору, проектів.

Таке спілкування є надзвичайно корисним для професійної діяльності, чудово мотивує, відновлює жагу до знань. Дякуємо організаторам і сподіваємось на нові зустрічі з друзями, однодумцями, колегами!