7 квітня – Всесвітній день здоров’я

08.04.2019

Категорії: Новини

7 квітня,починаючи з 1950 року, щорічно в усьому світі відзначають День здоров’я.

У цей день у 1948 році вступив у силу Статут Всесвітньої організації здоров’я (ВОЗ).

За ініціативи БФ «Бібліотечна країна» в бібліотеках України були проведені активності щодо відзначення цього дня. Не залишилась осторонь і наша бібліотека.

Було проведено ціле свято! Приємно відзначити, що ініціативу та активну участь в організації і проведенні свята проявили студенти, а також нам надала допомогу завкафедрою анатомії та фізіології людини, кандидат біологічних наук Олена Боярчук.

Ми коротко познайомились з історією свята, переглянули відеороліки щодо впливу шкідливих звичок на організм студентів;розрахували кількість років, які можемо прожити; переглянули студентську презентацію про цукровий діабет (його ознаки, наслідки, засоби профілактики та лікування), бажаючим виміряли рівень цукру в крові;через іншу презентацію познайомились з новими шкідливими звичками, виявленими у світі, серед яких, залежність від соцмереж та вживання лайливих слів;узяли участь у вікторині; провели гру, де командам треба було продемонструвати види спорту, органи людини, хвороби, а учасникам вгадати їх назви.

Наприкінці активностей усі учасники отримали здорові солодкі призи – яблука та апельсини, які нам люб’язно придбав студентський профком університету.

Після проведення цього заходу всі учасники вирішили, що необхідно зробити такі заходи постійними.

Дякуємо всім учасникам за участь та підтримку!