Екскурсія на книжкову виставку

З 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права.

У читальному залі наукової бібліотеки представлена тематична книжкова виставка, яку відвідали студенти навчально-наукового інституту історії та міжнародних відносин і Коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Екскурсія пройшла у невимушеній атмосфері. Студенти й бібліотекарі обговорили необхідність володіння своїми правами, а також наголосили на тому, що треба не забувати про свої обовязки. Крім того, виявилось, що для багатьох студентів-першокурсників наявність такої кількості різних прав у людини є новинкою. Відвідувачі із задоволенням ближче познайомились з книгами, поділились враженнями один з одним.

Такі традиційні виставки не тільки підвищують рівень знань студентів, а й інтерес до літератури правового напрямку.

Чекаємо на наступні зустрічі!