Архів за місяць: February 2021

Книга до 100-річчя університету

22.02.2021

Категорії: Новини

19 лютого 2021 року в бібліотеці відбулась презентація книги В. С. Курила, А. О. Климова, С. В. Савченка «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка : сторінки історії (1921–2021 рр.)», яку присвячено 100-річчю ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Детальніше >

Доступ до ScienceDirect eBooks

Міністерство освіти і науки України у межах національної передплати надає ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier.

Детальніше >

Дарунки від місцевих депутатів

15.02.2021

Категорії: Новини,Нові надходження

11 лютого 2021 року бібліотека ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» отримала у подарунок книги від Сергія Костенка, депутата Старобільської міської територіальної громади, голови фракції «Європейська Солідарність», керівника Старобільської районної організації ПП «Європейська Солідарність». Дарування книг бібліотеці було ініційовано народним депутатом Марією Іоновою.

Детальніше >

Ми в історії: обслуговуючі технології, торгівля та туризм в Україні: напрямки і перспективи

09.02.2021

Категорії: Новини

8 лютого в бібліотеці університету було відкрито чергову виставку до 100-річчя нашого університету – «Ми в історії: обслуговуючі технології, торгівля та туризм в Україні: напрямки і перспективи» – виставка досягнень навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

Детальніше >

Pages:12»