Онлайн-конференція «Життя з нуля»

Тема дискримінації переселенців з Донбасу за їхнім територіальним походженням не є широко обговорюваною, однак стала однією з найголовніших соціальних проблем сучасної України.

(more…)

Книга до 100-річчя університету

19 лютого 2021 року в бібліотеці відбулась презентація книги В. С. Курила, А. О. Климова, С. В. Савченка «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка : сторінки історії (1921–2021 рр.)», яку присвячено 100-річчю ЛНУ імені Тараса Шевченка.

(more…)

Доступ до ScienceDirect eBooks

Міністерство освіти і науки України у межах національної передплати надає ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier.

(more…)

Дарунки від місцевих депутатів

11 лютого 2021 року бібліотека ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» отримала у подарунок книги від Сергія Костенка, депутата Старобільської міської територіальної громади, голови фракції «Європейська Солідарність», керівника Старобільської районної організації ПП «Європейська Солідарність». Дарування книг бібліотеці було ініційовано народним депутатом Марією Іоновою.

(more…)

Ми в історії: обслуговуючі технології, торгівля та туризм в Україні: напрямки і перспективи

8 лютого в бібліотеці університету було відкрито чергову виставку до 100-річчя нашого університету – «Ми в історії: обслуговуючі технології, торгівля та туризм в Україні: напрямки і перспективи» – виставка досягнень навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

(more…)