Фотоконкурс «Книжкові люди»

Бібліотека ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» провела фотоконкурс «Книжкові люди», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек, який відзначається 30 вересня.

(more…)

Доступ до eLibraryUSA!

Шановні викладачі, студенти, магістранти, аспіранти! Нагадуємо вам, що в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відкрито доступ до eLibraryUSA – електронної бібліотеки, що включає 9 баз різної тематики з повними текстами статей із газет і журналів, а також з документальними фільмами. Всі матеріали доступні для вільного скачування в форматі pdf.

(more…)

Видатні ювіляри вересня 2019 року

У вересні 2019 року відзначаємо ювілейні дати – 155-річчя – з днів народження відомих українських письменників Павла Грабовського та Михайла Коцюбинського.

(more…)

Перше поповнення в цьому навчальному році

Навчальний рік розпочався, вже відбулось багато цікавих заходів: квест для першокурсників, екскурсія бібліотекою, виставка до Міжнародного дня грамотності. І перші нові надходження не примусили чекати на себе.

(more…)

Фотоконкурс «Книжкові люди»

Бібліотека ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» запрошує всіх узяти участь у фотоконкурсі «Книжкові люди», присвяченому Всеукраїнському дню бібліотек, який відзначається 30 вересня.

(more…)