Оголошення

МОДЕЛЬ МОЛОДІЖНОЇ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ НАТО

10.09.2021

Категорії: Оголошення

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» и Модель молодіжної парламентської асамблеї НАТО проводять безкоштовно онлайн-захід, на який запрошують прогресивну українську молодь, яка хоче розвивати Україну, відстоювати державні інтереси та бути лідером демократичних перетворень.

Детальніше >

Відкритий доступ до видання «Щорічник СІПРІ 2020: Озброєння, роззброєння та міжнародна безпека»

02.09.2021

Категорії: Оголошення

Для використання в роботі, освітньому та науковому процесах Український центр економічних та політичних досліджень ім. О. Розумкова пропонує скористатися відкритим доступом до україномовного видання «Щорічник СІПРІ 2020: Озброєння, роззброєння та міжнародна безпека» за посиланням: https://razumkov.org.ua/vydannia/sipri.

Детальніше >

Онлайн семінар «Оформлення бібліографічного опису у списку використаних джерел з урахуванням Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015».

22.06.2021

Категорії: Оголошення

Бібліотека ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» запрошує аспірантів та науковців університету відвідати третій семінар з циклу «Міжнародні стилі цитування».

Детальніше >

Онлайн-семінар «Міжнародні стилі цитування – APA STYLE»

17.06.2021

Категорії: Оголошення

Бібліотека ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» запрошує аспірантів та науковців університету відвідати другий семінар з циклу «Міжнародні стилі цитування».

Детальніше >

Pages:1234»