ВІДКРИТО ДОСТУП ДО РЕКОМЕНДАЦІЙ ЗІ СТВОРЕННЯ ТА НАПОВНЕННЯ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРОФІЛІВ ДОСЛІДНИКІВ НА ПЛАТФОРМІ ORCID

Шановні науковці! Міністерство освіти і науки України інформує про розміщення у відкритому доступі на офіційному вебсайті Державної науково-технічної бібліотеки України українською мовою «Рекомендацій зі створення та наповнення інформацією профілів дослідників на платформі ORCID».

(more…)

УВАГА! ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ

Шановні колеги! Компанія Clarivate запрошує всіх охочих відвідати безкоштовний вебінар про платформу Web of Science українською.

(more…)

ЗАПУСК ОНЛАЙН-КУРСУ «УКРАЇНА НА ШЛЯХУ ДО ЄС»

23 червня 2022 року Україна набула офіційного статусу кандидата на вступ до ЄС. Рішення ухвалила Європейська рада на засіданні глав держав та урядів 27 держав-членів Європейського Союзу 23-24 червня у Брюсселі, Бельгія. Відтак наша держава має конкретні зобов’язання з підготовки до вступу до ЄС. Наше суспільство має бути готовим до історичного моменту.

(more…)

ЗАПУСК ОНЛАЙН КУРСУ «УКРАЇНА НА ШЛЯХУ ДО ЄС»

23 червня 2022 року Україна набула офіційного статусу кандидата на вступ до ЄС. Рішення ухвалила Європейська рада на засіданні  глав держав та урядів 27 держав-членів Європейського Союзу 23-24 червня у Брюсселі, Бельгія.

(more…)

ШКОЛА ДОБРОГО ВРЯДУВАННЯ

Шановні здобувачі освіти! ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» відкриває двері для тих, хто прагне змінити майбутнє України та опинитись в колі однодумців, які хочуть взяти на себе відповідальність за розвиток нашої країни.

(more…)

ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE

Шановні колеги! Компанія Clarivate запрошує всіх охочих відвідати безкоштовні вебінари про платформу Web of Science українською.

(more…)