Web of Science у травні

Компанія Clarivate продовжує проводити вебінари для українських дослідників. Пропонується відвідати дві серії вебінарів: «Пошук та аналіз літератури, науковців, установ за даними Web of Science та InCites», «Web of Science та InCites».

(more…)

Квітневі семінари від CLARIVATE

Працівники бібліотеки й компанії Clarivate сподіваються, що завдяки мужності і стійкості наших ЗСУ ви у безпеці, хоча б відносній, і маєте можливість продовжувати наукову роботу.

(more…)

Відкрито доступ до Міжнародної бази даних RESEARCH4LIFE

Бібліотека продовжує свою роботу! З 2 квітня науковцям нашого університету надано безкоштовний доступ до однієї з найбільших у світі колекцій наукової і технічної літератури, що пропонується провідними всесвітніми міднародними науковими видавництвами – Research4Life.

(more…)

Онлайн вебінар-практикум «Реєстрація авторського профілю науковця в Google Академії»

19 січня 2022 року о 10:00 у бібліотеці ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» для аспірантів та науковців університету на платформі Zoom відбудеться вебінар-практикум «Реєстрація авторського профілю науковця в Google Академії».

(more…)

Відео щодо використання ресурсів EBSCO

Майже 200 закладів вищої освіти та наукових установ України надано безкоштовний доступ до 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO з жовтня до 31 грудня 2021 року.

(more…)