Новини

85-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО УКРАЇНСЬКОГО ФРАЗЕОЛОГА ВІКТОРА УЖЧЕНКА

14.05.2020

Категорії: Новини

У ці травневі дні у Луганському університеті згадують українського лінгвіста, професора, доктора філологічних наук, засновника Луганської фразеологічної школи ‒ Віктора Ужченка.

14 травня 2020 р. йому мало б виповнитися 85 років. Ця людина була вчителем для багатьох з нас. Так, колеги з кафедри філологічних дисциплін, де Віктор Дмитрович багато років був завідувачем, завжди з теплотою і посмішкою згадують його жарти і вислови, його учні працюють в нашому університеті, продовжує життя його школа.

Віктор Ужченко ‒ автор понад 200 наукових публікацій. На жаль, значна кількість видань залишились в окупованому університеті. Однак останні прижиттєві праці, а також видання, присвячені пам’яті відомого українського фразеолога представлені на виставці в читальному залі університету.

Виставку, дотримуючись карантинних вимог, відвідали учні й колеги з навчально-наукового інституту педагогіки і психології, керівництво університету ‒ ректор Сергій Савченко, проректори Олександр Бабічев і Дмитро Ужченко, а також директор ННІПП Олена Караман.

Запрошуємо відвідати виставку!

Наші викладачі у проєкті „Популяризація науки”

09.04.2020

Категорії: Новини

Викладачка нашого університету Анжеліка Чантурія взяла участь у проєкті „Популяризація наук” рубрика „Пізнавальні пам’ятки Інтернету, які варто відвідати мислячій людині” основні маршрути на сайті ПлатонаНет.

Детальніше >

Виставка за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

12.03.2020

Категорії: Новини

12 березня 2020 року до бібліотеки університету завітала експертна група для проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю «281 Публічне управління та адміністрування». Відповідно до цього було представлено тематичну виставку.

Детальніше >

Експертна група у бібліотеці

12.03.2020

Категорії: Новини

12 березня 2020 року бібліотеку університету відвідала експертна група для проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю «281 Публічне управління та адміністрування».

Детальніше >

Жінки в історії, політиці, науці …

12.03.2020

Категорії: Новини

Традиційно навесні кожного року 8 березня відзначається Міжнародний жіночий день. Виникло це свято на початку ХХ століття. У багатьох європейських країнах воно святкується з 1911 року як день міжнародної солідарності жінок за свої права.

Детальніше >

Pages:1234567...12»