Традиційна екскурсія для студентів першого курсу

Уже традиційно, протягом вересня і початку жовтня в нашій бібліотеці проходить екскурсія для першокурсників „Бібліотека відкриває свої таємниці”.

Під час екскурсії відбувалась реєстрація читачів. Однак основним завданням було познайомити студентів з бібліотекою та правилами користування нею, розповісти про особливості роботи з електронною бібліотекою, репозиторієм. Працівники бібліотеки не забули й про проведення інструктажу з техніки безпеки життєдіяльності студентів і охорони праці.

Такі екскурсії були проведені для студентів усіх інститутів та факультетів університету, що розташовані в місті Старобільськ.

Студенти із задоволенням знайомляться з бібліотекою, особливістю її роботи. Особливий захват у відвідувачів викликає наявність вільного доступу до Wifi, а також час роботи бібліотеки з 8 години ранку до 8 години вечора.

Сподіваємось, що такі екскурсії залишаться традиційними!