Цікавинки на стенді

У нас знову нові надходження! Але цього разу це не наукові, а художні книги, при чому нові й надзвичайно цікаві!

Це і книги для дітей, і документальні книги, і художні книги для дорослих на будь-який смак!

Ці книги ми отримали від мецената Віктора Альтфедера.

Особливу увагу хочемо звернути на книги для дітей на тему безпечної поведінки „Правила безпечної поведінки на дорогах”, „Правила безпечної поведінки на вулиці”, „Правила безпечної поведінки вдома”. З цими книгами варто познайомитись студентам, майбутнім вчителям і вихователям, і нинішнім та майбутнім батькам.

На увагу заслуговують також нова поетична книга Сергія Жадана „Вогнепальні й ножові” – збірка біблійних та кримінальних балад; та книга Олександра Зінченка „Година папуги. Українські сторінки Катині”, де є, навіть, розділ, присвячений Старобільському монастирю.

Запрошуємо познайомитись з прекрасними творами.