Участь у заходах ЛОУНБ імені О. М. Горького

3 вересня в ЛОУНБ імені О. М. Горького відбулася зустріч з письменниками та видавцями.

В гостях бібліотеки були:

Іван Андрусяк – письменник видавництва „Фонтан казок”, Ольга Соколова – представник «Ірбіс-комікси”, Мія Марченко – письменниця видавництва „Фонтану казок”, Анна Бідун – представник „Академії”, Лариса Лугова – директор Львівської обласної бібліотеки для дітей.

На зустрічі обговорювались гострі питання щодо проблеми дитячої книги в Україні: чи потрібна дитяча книга сучасній дитині?, які труднощі виникають у видавців, що мають мету популяризації української дитячої книги?, якою має бути книга для покоління Z? та багато інших.

Зустріч відвідали студенти й викладачі нашого університету.

Найбільше враження на відвідувачів справив Іван Андрусяк, який читав власні вірші для дорослих.

Такі зустрічі є надзвичайно цікавими та корисними. Дякуємо організаторам та гостям за теплу та цікаву зустріч. Сподіваємось, що такі зустрічі стануть постійними!