Конференції у бібліотеці

Цей тиждень у нашому університеті багатий на події: день народження ФПН, всеукраїнські конференції.

У приміщенні бібліотеки 24 квітня 2018 р. пройшли одразу дві конференції ‒ ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Стратегічні пріоритети філології й лінгводидактики в умовах реформування освітньої системи в Україні” та ІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція „Мова й література у проекції різних наукових парадигм”.

Конференції проводила кафедра філологічних дисциплін навчально-наукового інституту педагогіки і психології. Були представлені наукові доповіді викладачів і перші наукові доробки студентів, крім того, цікавим були майстер-класи, які проводили студенти 3 курсу, демонструючи досвід, набутий під час педагогічної практики.

До конференцій працівники бібліотеки підготували тематичну виставку, на якій представлено книги з лінгводидактики, літературного читання, художні твори з дитячої літератури.

Конференції були проведені на найвищому рівні. Сподіваємось, такі заходи будуть і далі проходити в нашій бібліотеці!