Нагородження переможців творчого конкурсу

Наприкінці лютого бібліотека оголосила творчий конкурс з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі – України.

Участь у конкурсі взяли креативні творчі роботи: плакати, малюнки, буклети, ікони, вишиті бісером.

Для оцінювання було представлено понад 20 робіт різних напрямів.

Нагородження переможців відбулося на Вченій раді університету 30 березня 2018 р.

Переможцями стали:

У номінації „Плакати”:

І місце −Черевата Дар’я, студентка 2 курсу навчально-наукового інституту історії та міжнародних відносин;

ІІ місце – група ПО 1(9) Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу;

ІІІ місце – Кашина Антоніна, Рибак Руслана, студентки 1 курсу Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу.

У номінації „Малюнки”:

І місце − Симонов Євген, магістрант навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій;

ІІ місце – Старікова Анна, студентка 3 курсу коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка;;

ІІІ місце – Сомова Вероніка, студентка 2 курсу Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу.

У номінації „Ікони”:

І місце − Баланович Олена, студентка 3 курсу Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу;

ІІ місце – група ІБАС 2 (9) Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу.

У номінації „Буклети”:

І місце – Марєєва Крина, студентка 2 курсу Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу;

ІІ місце – Вороніна Марія, студентка 1 курсу Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу.

Вітаємо переможців! Дякуємо за участь! Бажаємо успіхів та наснаги!