Увага! Конкурс від Unicheck

19.03.2018

Категорії: Оголошення

Unicheck− сервіс перевірки академічних та наукових робіт на плагіат пропонує учням та студентам взяти участь у II Відкритому всеукраїнському студентсько-учнівському конкурсі соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе» від наших партнерів “Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP”.

Мета конкурсу − інформування суспільства щодо поняття академічної доброчесності. Для участі необхідно створити мотивуючий соціальний відеоролик. Номінації можна переглянути за посиланням .

Участь у конкурсі мають право брати будь-які особи, що на момент проведення конкурсу навчаються у закладах освіти України (школах, коледжах, технікумах, училищах, інститутах, університетах та ін.) незалежно від форми навчання, віку, статі, гендеру і т.д.

Вимоги до відео:

• формати mkv, mov, mpg4;
  • якість зображення – HD або fullHD, 720 р або 1080 р;
  • хронометраж – до 90 секунд;
  • мова відео – українська та/або англійська;

Загальний призовий фонд конкурсу – 90 000 гривень

Конкурсні проекти соціальної відеореклами приймаються з 22 лютого до 22 квітня 2018 року.

Оголошення результатів конкурсу з визначенням переможців, відбудеться 23 травня 2018 року.