10 грудня ‒ Міжнародний день прав людини

10 грудня в усьому світі відзначається міжнародний день прав людини.

Саме в цей день Організація об’єднаних націй прийняла Загальну декларацію прав людини ‒ перший універсальний міжнародний акт з прав людини, що проголошує права особистості, цивільні та політичні права і свободи (рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші).

В Україні ситуація з правами людини надзвичайно загострилась через збройний конфлікт на Сході. Тому ця проблема привертає увагу суспільства.

Бібліотека університету традиційно долучилась до відзначення цього дня тематичною книжковою виставкою, на якій представлені книги й журнали юридично-правового спрямування.

Виставка діятиме в читальному залі бібліотеки університету протягом наступного тижня.