Подарунок від Посольства Республіки Польщі

Бібліотека університету отримала понад 40 примірників книг польською мовою.

Ці книги потрапили до нас за посередництвом Леоніда Ваховського, доктора педагогічних наук, професора, який сприяв їх передачі через ГО Старобільське районне товариство любителів польської мови та культури «Міст надії» від Генерального Консульства Республіки Польща в м. Харкові та Посольства Республіки Польща в Києві.

У надходженні представлені художні й документальні книги: Bohdan Cywinski «Basn niepodlegla czyli w strone politologii kultury», o. Ryszard Czeslaw Grabski «Kapelan Armii Andersa. Wspomnienia zeslanca 1940‒1955», Adam Ludwik Korwin-Sokolowski «U boku Marszalka. Wspomnienia Szefa Gabinetu», Ewa Jablonska-Deptula «Legenda polska. Kosciol ‒ Religia ‒ patriotyzm. 1764‒1864», Jerzy Stypulkowski «Werni przysiedze. Dramat zolnierzy Armii Andersa», Magdalena Stopa «Julian Kulski. Prezydent okupowanej walczacej Warszawy», Bl.ks.Wladyslaw Bukowinski «Wspomnienia z Kazachstanu».

Цей внесок започаткував колекцію полськомовних книг у бібліотеці нашого університету. Сподіваємось вона буде розширюватись і поповнюватись.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться історією, культурою, мовою Республіки Польща познайомитись із книгами!