20 листопада ‒ Всесвітній день дитини

20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ухвалила Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року ‒ Конвенцію про права дитини.

Це «такий тихий і без феєрверків день», як справедливо відзначила Пані Катерина Крутій, знана в Україні фахівчиня з дошкільної освіти.

І дійсно, цей день не відзначається гучно, але має колосальне значення для мільйонів дітей у світі.

Бібліотека нашого університету до Всесвітнього дня дитини представила тематичну виставку, на якій демонструються юридичні видання, присвячені різним аспектам права дітей, навчальні й навчально-методичні посібники, спрямовані на допомогу в роботі з дитиною та ін.

Діти ‒ наше майбутнє! І це не перебільшення! Це наш скарб, надія, любов…

Бажаємо всім дітям світу міцного здоров’я й щасливого дитинства, а нам, дорослим, адекватності у ставленні до дітей!

Запрошуємо відвідати виставку протягом тижня!