Виставка до Дня Гідності та Свободи

21 листопада в Україні святкується День Гідності та Свободи.

Ця свято встановлено на честь двох революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (початок 21 листопада 2013 року).

У цей день в Україні традиційно проходять меморіальні заходи ‒ молебні, покладання квітів пам’ятникам Героїв Небесної Сотні та меморіальних дошок загиблим військовослужбовцям.

Бібліотека університету залучилась до святкуванням тематичною виставкою, на якій представлені документальні видання й художні твори, присвячені трагічним подіям на Майдані в 2013‒2014 рр.

День Гідності та Свободи ‒ надзвичайно важливе свято для кожного свідомого громадянина й патріота України, у цей день гостро відчувається сила єдності та безмежна гордість за Батьківщину, за наш народ, за справжніх героїв, що й сьогодні боронять свободу і гідність нашої держави.

Запрошуємо відвідати виставку в читальному залі бібліотеки університету з дотриманням карантинних вимог!