Періодичні видання у нових надходженнях!

Завдяки співпраці з ЛОУНБ імені М. Горького, ми отримали періодичні видання, які стануть у нагоді студентам і викладачам. Це видання видавничої групи „Основа”.

Зокрема, науково-методичний журнал „Логопед”, „Дитина з особливими потребами”, „Математика в школах України”, „Фізика в школах України”, „Інформатика в школі”, „Історія та правознавство”, „Трудове навчання в школі”, „Виховна робота в школі”, „Класному керівнику усе для роботи”, „Завучу усе для роботи”, „Управління школою”, перший освітній журнал для дошкільників та їхніх батьків „Зростаємо разом” та ін.

Крім того, ЛОУНБ імені М. Горького надає нам доступ до інших періодичних видань (список додається), з якими можна працювати в приміщенні обласної бібліотеки.

Ці видання значно зміцнять нашу методичну базу, дозволять збагатити наші наукові роботи новими дослідженнями. Бажаємо успіхів!

07.02.17