Вебінар з викладачами НН ІФМІТ

9 листопада 2021 р. співробітниками бібліотеками з викладачами навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій було проведено вебінар «Бібліотека у підтримці наукових досліджень».

Під час вебінару актуалізовано шляхи й засоби підтримки наукових досліджень професорсько-викладацького складу університету. Модератори нагадали основні контакти бібліотеки: електронну пошту бібліотеки, репозиторію, електронні адреси сайту бібліотеки, репозиторію та ін.

Крім того, працівники бібліотеки повідомили про наявний доступ до міжнародних баз даних, розкрили умови роботи з ними.

Під час вебінару також обговорили нагальні питання щодо умов розміщення матеріалів у репозиторії університету, отримання УДК та ін.

Відзначимо, що зустріч була дуже плідною і за її результатами народилось багато нових ідей, які ми будемо втілювати найближчим часом!

На черзі зустрічі з навчально-науковим інститутом фізичного виховання і спорту та факультетом української філології та соціальних комунікацій.