Надходження від Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Останніми жовтневими днями до бібліотеки нашого університету надійшло понад 4000 примірників книг різної тематики.

Цей подарунок через обмінний фонд було передано Центральною науковою бібліотекою Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Надходження містило видання різних напрямів: правознавство, менеджменту й маркетингу, економіки, педагогіки, психології та ін.

На особливу увагу заслуговує ціла колекція книг з математичних наук. Серед яких є і класичні підручники та навчальні посібники й сучасні їх варіанти.

Але найбільш цінними й цікавими є збірка математичних творів Джона фон Неймана англійською мовою, видання датуються 1875, 1876 роками. Крім цієї збірки, є багатотомні видання E.H. Moore, E.W.Brown, T. S. Fisk (1900). «Transactions of the American Mathematical Society» англійською, C. Ohrtmann, F.Muller, A. Wangerin (1878). «Jahrbuch uber die Fortschritte der Mathematik» (німецькою) та ін. Це унікальні першоджерела, які можна використовувати під час дослідження різних математичних процесів.

Колекція просто унікальна! Вона стане в нагоді викладачам й здобувачам різних освітніх ступенів.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в особі ректора Тетяни Кагановської та директору Центральної наукової бібліотеки університету ‒ Ірині Журавльовій.

Бажаємо колективу університету міцного здоров’я, успіхів, нових звершень. І сподіваємось на подальшу співпрацю!