Нагородження до Всеукраїнського дня бібліотек

30 вересня в Україні традиційно відзначають Всеукраїнський день бібліотек.

Бібліотека нашого університету кілька років поспіль святкує цей день проведенням конкурсів, які розкривають креативний бік наших здобувачів. Вони завжди підходять до конкурсу творчо й незвичайно.

Ми вже оголошували результати конкурсу. І, звичайно, переможці потребують нагород. Однак, через карантин в університеті ми не змогли нагородити всіх учасників. Нагороджені були лише працівники університету: Карина Борисенко та Катерина Хрипун, які беруть активну участь у житті бібліотеки.

Наголосимо, що подарунки для конкурсантів були придбані за допомогою первинної профспілкової організації університету. Висловлюємо щиру вдячність за підтримку її керівнику ‒ Володимиру Морозу.

З нетерпінням чекаємо на повернення до навчання в аудиторіях і можливості нагородити наших переможців!