День народження В. Сухомлинського

28 вересня вся прогресивна педагогічна спільнота відзначає день народження Василя Сухомлинського ‒ українського педагога-новатора, дитячого письменника, творця педагогічної системи, що ґрунтується на визнанні особистості дитини як найвищої цінності, на яку повинні орієнтуватися процеси виховання й освіти.

Безумовно, його ідеї не втратили своєї актуальності й значущості до сьогодні. Всі майбутні вчителі й уже досвідчені фахівці освітньої галузі звертаються до педагогічної спадщини Василя Олександровича, де знаходять відповіді на запитання, що їх хвилюють, черпають нові ідеї, відпочивають душею і серцем.

Шануючи пам’ять великого педагога, бібліотека університету традиційно представляє виставку до дня народження Василя Сухомлинського ‒ «Серці віддаю дітям», на якій представлені твори Василя Олександровича.

Тож запрошуємо відвідати виставку всіх, кого цікавить його творчість, хто хоче поринути в дивний світ педагогіки для дитини.