Цикл вебінарів «Бібліотека університету в підтримці наукових досліджень»

14 вересня 2021 року бібліотека розпочала серію вебінарів на тему «Бібліотека університету в підтримці наукових досліджень».

Мета цих вебінарів більш докладно представити професорсько-викладацькому складу можливості бібліотеки для підтримки наукових досліджень.

Під час зустрічі акцентовано увагу на доступах до міжнародних баз даних: Scopus,  Web of Science та ін. Більш докладно розкрито особливості роботи з репозиторієм ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та вимоги до розміщення в ньому матеріалів.

Представлено всю контактну інформацію щодо роботи бібліотеки та її працівників. Репрезентовано нову вкладку на сайті «Профілі науковців», де легко можна знайти ID кожного науковця університету в різних ідентифікаторах та ін.

Перша така зустріч відбулась з факультетом природничих наук. приємно відзначити, що в процесі обговорення намітились інші теми для подальших зустрічей.

На черзі навчально-наукові інститути історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук та педагогіки і психології.