Міжнародний день грамотності

55 раз цього року відзначається міжнародний день грамотності, який є одним з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй.

Мета створення свята ‒ привернути увагу суспільства до проблеми розповсюдження грамотності, мобілізувати міжнародну суспільну думку й досягти активної підтримки. Мета ж самого свята полягає у відзначенні того, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому.

Важливо, що в цей день відзначають найвидатніших педагогів та шанують усіх, хто навчає дітей і молодь, розповсюджує грамотність.

Бібліотека нашого університету традиційно долучається до відзначення цього дня тематичною виставкою. На ній представлені лінгвістичні словники, збірники мовних цікавинок, книги, покликані підвищити мовленнєву культуру тощо.

Виставка триватиме протягом тижня в читальному залі бібліотеки.