Участь в онлайн-лекції «Академічна доброчесність та цифрові рішення у сфері науки»

14 травня 2021 року співробітники бібліотеки університету взяли участь в онлайн-лекції на тему «Академічна доброчесність та цифрові рішення у сфері науки», присвячену Дню науки України.

Під час лекції були розглянуті такі теми: «Чи все ви знаєте про плагіат, про його різновиди і відмінність від компіляції?», «Як діджитал-інструменти допомагають боротися з корупцією?», «Як знання про податки змінюють наше життя?».

Нашу увагу привернув вебінар «Чи все ви знаєте про плагіат, про його різновиди і відмінність від компіляції?», спікером якого був Євген Письменський, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка.

У процесі прослуховування вебінару ми переконались у тому, що науковці інших ЗВО мають спільні з нашими погляди на проблему академічної доброчесності та її основні аспекти, що мотивує нас до продовження роботи в нашій Школі академічної доброчесності.