Семінар з циклу «Міжнародні стилі цитування»

17 червня 2021 р. відбувся перший семінар з циклу «Міжнародні стилі цитування», присвячений стилю цитування АРА, для аспірантів та науковців.

Під час семінару було розглянуто такі питання: загальні положення про стиль цитування АРА, публікації, що потребують транслітерації, онлайн-конвертери АРА.

Участь у семінарі взяли викладачі ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Приватна Лінгвістична гімназія, Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. І. Карабиця, аспіранти.

Матеріали семінару розміщено в репозиторії університету, ознайомитись з ними можна за посиланням: http://dspace.luguniv.edu.ua/xmlui/handle/123456789/8317.

На численні прохання учасників семінару найближчим днями заплановано ще два семінару, що будуть висвітлювати особливості цитування в тексті за стилем АРА, а також особливості оформлення списку літератури за ДСТУ 8302:2015 «Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».

Слідкуйте за оголошеннями!