Книги від «Знання»

У ці чудові квітневі дні бібліотека нашого університету отримала подарунок від видавництва «Знання».

Це ціла колекція книг різного спрямування, яка була передана через Віталія Курила ‒ першого проректора ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Особливу увагу привертають ціла серія художніх книг, що представлена такими вітчизняними і зарубіжними метрами: Дж. Лондон, А. К. Дойл, М. Йогансен, О. Вайльд, Г. Честертон, К. Джером, Гі де Мопассан, Є. Гуцало, В. Підмогильний, О. Стороденко, І. Багряний та ін.

Серед надходжень є примірники дитячої літератури: В. Василенко «Казка-байка: Чесний лис», Г. Сенкевич «У пустелі та джунглях», Олівер Джеймс Кервуд «Вовк Казан ‒ відданий друг».

У колекції є і наукова література: А. Бондарчук «Україна. Голодомор 1946-1947 років: непокараний злочин, забуте добро», М. Руденко «Енергія прогресу. Вибрані праці з економії, філософії і космології», Д. Пилипчук «Словники української мови: 1596‒2018. Бібліографічний покажчик», «Про дозу дьогтю б бочці меду. Статистика українського друку на тлі гібридної війни».

Ці книги будуть цікавими широкому колу читачів. Запрошуємо до бібліотеки! І нагадуємо ‒ дотримуємось жорстких карантинних умов!