До 100-річчя університету: виставка факультету української філології та соціальних комунікацій

9 березня 2021 року у бібліотеці ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулося відкриття виставки наукових досягнень факультету української філології та соціальних комунікацій «Ми в історії 1921‒2021: філологічні та журналістикознавчі студії» до 100-річного ювілею нашого університету.

Символічним є презентація цієї виставки саме в день народження видатного українського письменника, основоположника сучасної української літературної мови ‒ Тараса Шевечнка. Найцікавішими експонатами виставки є наукові видання викладачів кафедр факультету, «Вісник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Філологічні науки», збірник наукових праць «Лінгвістика», літературно-публіцистичний альманах «Соняшник», матеріали науково-практичних конференцій «Слобожанська беседа» тощо.

Також відвідувачі можуть побачити творчі роботи конкурсу ілюстрацій до творів Тараса Шевченка, який організовував факультет української філології та соціальних комунікацій до річниці з дня народження Кобзаря.

Виставка діятиме в читальному залі бібліотеки університету до 13 березня 2021 року. Запрошуємо відвідати!