Дарунки від місцевих депутатів

11 лютого 2021 року бібліотека ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» отримала у подарунок книги від Сергія Костенка, депутата Старобільської міської територіальної громади, голови фракції «Європейська Солідарність», керівника Старобільської районної організації ПП «Європейська Солідарність». Дарування книг бібліотеці було ініційовано народним депутатом Марією Іоновою.

Серед книг багато художньої літератури англійською мовою, які будуть цікаві тим, хто вивчає іноземні мови або любить читати твори в оригіналі.

Також є книги для дітей і твори українських письменників.

Для тих, хто цікавиться історією, стане у нагоді науково-популярне видання Романа Коваля «Жінки у визвольній війні. Історії, біографії, спогади. 1917‒1930», де автор представив добу українсько-російської війни 1917-1920-х рр. крізь призму жіночих доль. Книга заснована на документах із ГДА СБУ, ЦДАВО України, спогадах, щоденниках та свідченнях учасників Армії УНР та повстансько-партизанського руху.

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути нові надходження!