8 лютого в бібліотеці університету було відкрито чергову виставку до 100-річчя нашого університету – «Ми в історії: обслуговуючі технології, торгівля та туризм в Україні: напрямки і перспективи» – виставка досягнень навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

Кожна з уже представлених виставок була унікальною, і ця не стала винятком. На ній, уже традиційно, представлено не тільки наукові доробки викладачів, а й результати їх практичної реалізації – різні вироби. Серед експонатів виставки: предмети одягу, продукти харчування, картини, вироби з дерева, тканини, бісеру, повсті та багато іншого. Важливо, що доробки підкріплено патентами. Виставка цього інституту надзвичайно яскрава та різноманітна і, безумовно, варта уваги кожного.

Запрошуємо відвідати виставку, яка діятиме в читальному залі бібліотеки університету до 12 лютого!