Відкриття школи академічної доброчесності

9 лютого 2021 року відбулось відкриття школи академічної доброчесності, яка буде працювати на базі бібліотеки нашого університету.

Ця школа є спільним проєктом бібліотеки університету, відділу забезпечення якості освіти та аспірантури.

Відзначимо, що участь у заході взяли участь понад 35 осіб – представники кафедр університету.

Метою функціонування школи є популяризація та роз’яснення принципів академічної доброчесності. Під час курсів ми будемо розкривати теоретичні аспекти поняття академічна доброчесність та практичні, зокрема,  вчити відрізняти надійну інформацію від іншої, представимо особливості роботи з програмами антиплагіат, навчимо правильно оформлювати цитування та посилання на джерела, будемо розвивати навички роботи з базами даних тощо.

У школі передбачено навчання студентів, магістрантів, аспірантів, викладачів, а також учнів шкіл та вчителів.

Робота школи передбачає проведення серії семінарів-практикумів – 6 годин лекційних занять та 6 годин практичних. По завершенню учасники отримають сертифікат. Навчання в школі академічної доброчесності здійснюватиметься поки що на безоплатній основі. Для того, щоб пройти навчання в нашій школі необхідно попередньо записатись за телефоном 0950462903 або за адресою м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1, Бібліотека. Навчання проводитиметься в групах не більше 12 осіб. У межах карантинних заходів школа функціонуватиме в онлайн режимі. Час та дата занять будуть узгоджені після наповнення групи та повідомлені додатково.

Запрошуємо до навчання в школі академічної доброчесності!