Нові надходження від ГО «Українська Ініціатива»

У читальному залі бібліотеки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» представлено виставку нових надходжень. На ній виставлені книги, які надійшли від ГО «Українська Ініціатива».

Це книги переважно художнього та документального спрямування. Важко визначити серед них найбільш значущі чи цікаві примірники. Але звернемо увагу на серії. Перша з них ‒ це книги Юрія Сороки із серії «Справжня історія» ‒ 100 важливих подій історії України та 100 важливих постатей України, Тетяни Водотики «Історії успіху: видатні українські бізнесмени ХІХ ст.». Друга серія «Знамениті українці» від видавництва Folio: «Квітка Цісик», «Любомир Гузар», «Гнат Хоткевич», «Василь Стус», «Симон Петлюра», «Леся Українка», «Майк Йогансен», «Михайль Семенко», «Шолом-Алейхем», «Богдан Хмельницький», «Іван Виговський», «Володимир Мономах». Ця серія буде цікава тим, хто цікавиться біографією цих відомих постатей.

Але на виставці ще багато цікавих книг: Андрей Харук «Сделано в Украине», Михайло Відейко «Історія Цивілізації. Україна»; фотоальбоми: Марко Желізняк «Фотолітопис», Ю. Косенко, О. Тимчишин «Незнаний Донбас : аматорський щоденник», А. Теряник, Ю. Величко «Життя на нулі».

Книги будуть цікаві широкому колу читачів.

Суворий карантин закінчився, тому, за умов дотримання санітарних норм, виставку можна відвідати у читальному залі бібліотеки університету.