Мій університет через 100 років

До 100-річчя ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» бібліотека запрошує студентів та всіх бажаючих взяти участь у конкурсі малюнків за темою: «Яким я бачу свій університет через 100 років».

Роботи можуть бути виконані у живописній або комп’ютерній графічній техніках. Авторські роботи, які будуть надіслані на конкурс, будуть представлені на сайті університету та бібліотеки. Найкращі роботи можуть бути використані як реклама університету.

Як надіслати роботи та зареєструватись для участі в конкурсі:

Учасники Конкурсу: до участі в Конкурсі запрошуються всі бажаючі.

Терміни проведення Конкурсу:

• з 1 лютого до 20 лютого 2021 року – подання малюнків до оргкомітету Конкурсу;
  • з 20 лютого до 26 лютого 2021 року – визначення переможців конкурсним журі;
  • 1 березня 2021 року – оголошення переможців Конкурсу;
  • 01 – 10 березня 2021 року – нагородження переможців та учасників Конкурсу.

Для участі в Конкурсі необхідно до 20 лютого цього року надіслати малюнки на e-mail: library.ua.lnu@gmail.com  – з позначкою “Конкурс малюнків”.

Формат робіт, надісланих для участі у конкурсі: PSD, TIFF, BMP, JPEG, GIF, PNG, PDF, CDR.

Розмір файлу на повинен перевищувати 25 Mb.

Участь у Конкурсі можуть брати лише індивідуальні роботи (колективні роботи конкурсним журі не розглядаються).

Тема малюнку обирається автором на власний розсуд відповідно до загальної теми Конкурсу.

Подані на Конкурс роботи можуть бути виконані у довільній графічній чи живописній техніці. У разі виконання на аркушах паперу роботу треба сфотографувати чи відсканувати та надіслати у електронному вигляді в одному із запропонованих форматів. Роботи не оформляються в рамку чи паспарту. Також зазначаються прізвище, ім’я, контактні телефони автора, для студентів зазначити курс, назва спеціальності та назва підрозділу університету.

Подані на Конкурс роботи не рецензуються та не повертаються. Надіславши роботи на конкурс, автори надають право представництву університету відобразити роботи на веб-сайті, соціальних мережах та публікаціях організації.

Конкурсні роботи оцінюються за наступними критеріями:

• відповідність темі Конкурсу
  • художній рівень, композиційна досконалість;
  • індивідуальність виконання, оригінальність;
  • якість виконання, охайність.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь: library.ua.lnu@gmail.com.